Katalog powystawowy Poznań 1991

historia  » Historia Jantarowej Fugi artykułem pisana » Katalog powystawowy Poznań 1991

Historia Jantarowej Fugi Wywiadem Pisana. W ciągu  istnienia hodowli pudli miniaturowych apricot/red z przydomkiem „Jantarowa Fuga” zdarzyło się kilkanaście wywiadów prasowych, kilka prezentacji radiowych i reportaż red. Kochanowskiego w TV Poznań. Niżej drukujemy fragmenty 
wybranych artykułów z prasy krajowej i lokalnej, z nadzieją, że staną się ilustracją historii naszej hodowli.                                                                                                                                    
Drugie miejsce w konkurencji Najlepszy Reproduktor  polski zajął pudel apricot - Champion
Zw. DENNY ze Zimniku, syn wybitnego Multi Interchampiona WALKO VON DER Sudenthronen , potomka słynnych światowyvh linii. Denny odznacza się niebywałym intensywnym kolorem, wzorcową głową i miłym,  spokojnym usposobieniem. Liczna grupa jego potomków była   reprezentowana na poznańskiej wystawie , zjmując czołowe lokaty oraz bardzo prestiżowe I Miejsce w konkurencji NAJLEPSZA HODOWLA PUDLI.  Jantarowa Fuga wywiozła z Poznania 7 medali i tytuły : KLUBOWUY ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY , ZWYCIĘZCA KLUBU, ZWYCIĘZCZA RASY.
Właścicielką hodowli jest p. ALINA HAJDASZ .Hodowla Jantarowa Fuga stanowi dumę  właścicielki. To doskonałe szczenięta, rzetelna i ambitna praca hodowlana prowadzona w doskonałych warunkach i atmosferze. Serdecznie gratulujemy.

Katalog powystawowy
POZNAŃ 1991 r.

Facebook